www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> За наблюдателите: "Още колко? - за време и хора"


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> За наблюдателите: "Още колко? - за време и хора"
buden
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 1 389
Дата на регистрация: 12-March 08



Четох последните мнения на Спорт-Здраве, Елтимир, Пламен Пасков, Ис, Йордан и Парадокс преди малко и ми хрумна да пусна тази тема.

ТЕМАТА Е ЗА ТЕЗИ, КОИТО ЧЕТАТ И НЕ СА РЕГИСТРИРАНИ, ЗА ОСТАНАЛИТЕ Е ЯСНО.
Както виждате в сайта има противоречия. Някои хора са много крайни, други са по-умерени в своето мислене, но всички сме обединени от идеята за светло бъдеще и знаем, че можем да го постигнем.

Искам да ви окуража, вие които сте съгласни с повечето което четете в този сайт. Пуснете по едно мнение тук. Ако не сте регистрирани, направете го ако ще само заради това - за да се види мълчанието поне, защото няма как да се чуе!

Идеята ми е да се установи макар и само в интернет пространството, колко души са готови да поемат риска да участват в промяната, революцията ..... позволете ми да се поправя - Еволюцията!
Колко души са готови да направят първата крачка? На всеки му е чсно, че реалния брой ще бъде много повече, сайтът не покрива цялото виртуално пространство, а камо ли реалното.

От друга страна, това би било интересно и за враговете ни. Затова ще се обърна към тези, които отговарят за сайта: Ако сметнете темата за грешка моля да я изтриете.
PM
Top
2DHades
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 51
Участник # 1 467
Дата на регистрация: 28-April 08



Готов съм !
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Аз зная за такива хора.Готови.Призовавам ги също поне да се регистрират,за да покажат своята съпричастност.Отнася се и за града на стоте войводи.
PM
Top
0tolerance
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 1 110
Дата на регистрация: 28-August 07



Благодаря ти, Буден, за темата! Един вид- да се преброим.

Аз съм готов и имам сигурни хора зад гърба си.
И 50 души са достатъчни да обърнат тази страна нагоре с краката. В царството на овцете и 1 надъхан коч може да стори чудеса, или поне- много хубави агънца smil3dbd4e398ff7b.gif
50 надъхани Българи ще променят всичко, казвам ви- след тях ще застанат стотици пъти по толкова. Нужно е само да се съберем.

И да направим първата крачка.
PM
Top
Публикувано на: 21.6.2008, 10:47
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



0tolerance,не точно преброяване-ония също ще броят заедно с нас.Нещата сами ще се наместят,сам го виждаш.
PM
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 21.6.2008, 11:22
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE (0tolerance @ Jun 21 2008, 09:46 AM)
Благодаря ти, Буден, за темата! Един вид- да се преброим.

Аз съм готов и имам сигурни хора зад гърба си.
И 50 души са достатъчни да обърнат тази страна нагоре с краката. В царството на овцете и 1 надъхан коч може да стори чудеса, или поне- много хубави агънца smil3dbd4e398ff7b.gif
50 надъхани Българи ще променят всичко, казвам ви- след тях ще застанат стотици пъти по толкова. Нужно е само да се съберем.


И да направим първата крачка.

Заставам зад всяка дума!
Това е разковничето, това се търси, това ни трябва!
Ако се видим, и опознаем ЛИЧНО, ще ви дам разпределението на технологията на обсъждане, и това, което се реши, трябва да се направи.
От хора, които ще отговарят пред децата си, съвестта си и България за това, което ще правят или няма да направят.
Няма да трябват пушки, ще трябва труд! 1-2 часа на ден, но качествен и със силен заряд.
И ще го видят и чуят хиляди, а след кратко време и стотици хиляди, възможно е даже и милиони!
Това не е възпалено нездраво въображение след 2 чашки ракия на гладно. Защото от 43 години даже и бира не съм пил.
По-алкохолно от боза в детството си не съм приемал никога!


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 21.6.2008, 11:28
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



редакция


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Богатир
Публикувано на: 21.6.2008, 12:35
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Не че искам да съм песимиста. Никой не ги обича тях. Но просто нека ви дам тема за размисъл. Приемаме хипотетично, че се съберем 50 човека сподвижници от този сайт. Приемаме, че всички сме верни на дадена кауза без значение каква. Първо помислете за подсигуряване на безопасността на комуникациите си. Какво ще се разберете да ползвате за свръзка. GSM мрежите се подслушват, при това съвсем просто с леднодостъпни средства. Може да си подсигурите тази комуникация от тук. Все пак не съм убеден, че тази програма действа за американското или еврейското разузнаване smil4334a79125a1c.gif понеже ако работеше нямаше да я гледаме на пазара. Но да приемем, че поне ще ви пази от НСБОП, ДАНС и други турски осведомителни агенции smil3dbd4e5e7563a.gif
Гледам Пламен Пасков и още някои потребители, вече даже са си показали адресите, телефоните, Skype и ICQ адресите. Моля ви се. Нима не сте чели информацията, че НСБОП преди около година си издейства правата да следи за комуникациите на интернет потребителите през програми, като Skype, ICQ и други. Вие сами ги улеснявате в търсенето на координатите ви, буквално на тепсия им ги предоставяте. Дори да изключим това, този сайт и този форум се следят от различни служби денонощно. В очакване на наши действия. При една такава сбирка разгласена тук, ще ви гостува поне един агент. Влизайки сред нас/вас какво мислите, че ще постигне тази група. И още нещо. Това че ви говоря възторжено в подкрепа на идеите, които споделяте не ви гарантира, че примерно аз не съм агент на МОСАД нали? Защото един такъв агент освен многото работи получава добри познания по психология, лингвистика, НЛП и Тангра знае още какви работи. Бъдете малко по-предпазливи и поне си уреждайте такива срещи на ЛС. Мен лично на такива срещи няма да ме видите, защото просто вяра нямам никому, дори на себе си.
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 21.6.2008, 13:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Bogatir @ Jun 21 2008, 12:35 PM)
Не че искам да съм песимиста. Никой не ги обича тях. Но просто нека ви дам тема за размисъл. Приемаме хипотетично, че се съберем 50 човека сподвижници от този сайт. Приемаме, че всички сме верни на дадена кауза без значение каква. Първо помислете за подсигуряване на безопасността на комуникациите си. Какво ще се разберете да ползвате за свръзка. GSM мрежите се подслушват, при това съвсем просто с леднодостъпни средства. Може да си подсигурите тази комуникация от тук. Все пак не съм убеден, че тази програма действа за американското или еврейското разузнаване smil4334a79125a1c.gif понеже ако работеше нямаше да я гледаме на пазара. Но да приемем, че поне ще ви пази от НСБОП, ДАНС и други турски осведомителни агенции smil3dbd4e5e7563a.gif
Гледам Пламен Пасков и още някои потребители, вече даже са си показали адресите, телефоните, Skype и ICQ адресите. Моля ви се. Нима не сте чели информацията, че НСБОП преди около година си издейства правата да следи за комуникациите на интернет потребителите през програми, като Skype, ICQ и други. Вие сами ги улеснявате в търсенето на координатите ви, буквално на тепсия им ги предоставяте. Дори да изключим това, този сайт и този форум се следят от различни служби денонощно. В очакване на наши действия. При една такава сбирка разгласена тук, ще ви гостува поне един агент. Влизайки сред нас/вас какво мислите, че ще постигне тази група. И още нещо. Това че ви говоря възторжено в подкрепа на идеите, които споделяте не ви гарантира, че примерно аз не съм агент на МОСАД нали? Защото един такъв агент освен многото работи получава добри познания по психология, лингвистика, НЛП и Тангра знае още какви работи. Бъдете малко по-предпазливи и поне си уреждайте такива срещи на ЛС. Мен лично на такива срещи няма да ме видите, защото просто вяра нямам никому, дори на себе си.

Страх... Колко много страх...!!! Разберете, че страха е вашия най-голям затвор...!!!! Страха е единственото нещо от което трябва да се страхуваме! Може да го е казал Рузвелт, но е вярно...!!! От кого и защо да се крием...!!! В тази "държава" според "конституцията" и има "свобода на словото"....!!! Точно тук е "ключа за палатката"...!!! Всеки има свободата да говори, ДОКАТО САМО ГОВОРИ, тоест т. нар. свобода на словото ни превръща в "безопасни игли"...!!! На този етап (тук във форума) ние сме си точно такива според тези от които се страхувате...!!! Но дали е така в действителност...?!!! Все пак тук се обменят идеи и мисли, които се четат от много хора! Този обмен поражда други идеи и мисли, които се явяват продължение на основната идея...!!! Никой неможе да ви забрани да мислите или да ви преследва открито за това, защото имаме гарантирана "свобода на словото"...!!! Те немогат да прекрачат границата, защото ще прецакат собствената си матрица...!!! Докато се възползваме от слабостите и, ние сме в безопастност...!!! Възпозвайки се от слабостите на матрицата им, ние я променяме малко по-малко...!!! В един момент ще настъпи критичната точка, в която тези от които се страхувате ще трябва да разрушат собствения си модел, защото той вече няма да работи за тях...!!! Ние сме необратим вирус в системата им... Вирус, който се саморазмножава и въпреки безкрайните си мутации неговото ядро остава ИСТИНАТА...!!! Това е най-големият им кошмар...!! Събуждането на човешкото у хората...!!! Събуждането на АЗ-ъ...!!! Единственото нещо което могат да направят за да забавят този необратим процес, на който ние се явяваме катализатори е НАСАЖДАНЕТО НА СТРАХ...!!! СТРАХ, ЧЕ ИСТИНАТА УБИВА...!!! Всяка година има няколко знакови убийства, чиято цел не е разпределяне на територии, уреждането на сметки или прикриването на неудобни факти...!!! Истинската цел е НАСАЖДАНЕТО НА СТРАХ У ВСЕКИ БУДЕН БЪЛГАРИН...!!! Защото страха кара хората да се затварят, да се капсулират- благодарение на истинкта си за самосъхранение...!!! НИЕ САМИ ИЗДИГАМЕ ЗАТВОРНИЧЕСКИТЕ СТЕНИ ОКОЛО СЕБЕ СИ, защото се потдаваме на животинските си инстинкти...!! На това залагат създателите на МАТРИЦАТА...!!! Това искат те: ПОЛУХОРА-ПОЛУЖИВОТНИ, движени единствено от инстинкти...!!! Как да се противодейства на това..?!! КАТО БЪДЕМ ЧОВЕЦИ...!! ЧОВЕКЪТ ВЯРВА... ЧОВЕКЪТ ОБИЧА... ЧОВЕКА Е ГОТОВ НА САМОЖЕРТВА...... Могат да убият 5 или 50....!! Могат да запалят домовете на 1 или 10.... Но немогат да се справят със ВСИЧКИ... Няма хранителна верига съставена само от хищници или мършояди и те го знаят много добре...!!! Ние сме им необходими...!!! Единственото нещо което трябва да се случи е жертвите да се превърнат в ловци, а времето за това наближава..!! Не забравяйте историята си..!! Сигурен съм, че Левски и Ботев са знаели, че са обречени...!! Сигурен съм обаче, че са знаели и нещо друго, а именно, че тяхната саможертва ще се яви естествен катализатор на процеси, които ще доведат до падането на режима и статуквото срещу което са се борили... ТЕ НЕ СА СЕ СТРАХУВАЛИ, ЗАТОВА СА БИЛИ СВОБОДНИ...!!! Не ми пука дали ще научат адреса ми...!! Не ми пука дали ме подслушват...!!! ТЕ НЕМОГАТ ДА МИ НАПРАВЯТ НИЩО ЗАЩОТО АЗ НЕ СЕ СТРАХУВАМ ОТ ТЯХ...!!! И ДА МЕ ПРАМАХНАТ СЛЕД МЕН ЩЕ ДОЙДАТ ДРУГИ..!!! Левски го е формулирал гениално: - АКО СПЕЧЕЛЯ, ПЕЧЕЛИ ЦЯЛ НАРОД! АКО ЗАГУБЯ, ГУБЯ САМО СЕБЕ СИ.....!!!! Това е разковничето...!! ВСЕКИ ЕДИН ОТ НАС ИМА ПОТЕНЦИАЛА ДА ПРОМЕНИ ТАЗИ РЕАЛНОСТ, СТИГА ДА ПОВЯРВА...!!! А сега помислете от чисто статистическа гледна точка и преценете на чия страна са шансовете в крайна смета....?!!!!!! СВОБОДА ИЛИ СМЪРТ...

Ден Грее
PM
Top
ton
Публикувано на: 21.6.2008, 13:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 209
Участник # 1 551
Дата на регистрация: 21-June 08



Помогни си сам и Бог, и Галактическата федерация/Плеядианците ще ти помогнат!

Eзикът на Плеядианците се казва Сарат!

Езикът на Плеядианците - Сарат
PM
Top
Публикувано на: 21.6.2008, 14:12
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (PARADOX @ Jun 21 2008, 01:47 PM)
QUOTE (Bogatir @ Jun 21 2008, 12:35 PM)
Не че искам да съм песимиста. Никой не ги обича тях. Но просто нека ви дам тема за размисъл. Приемаме хипотетично, че се съберем 50 човека сподвижници от този сайт. Приемаме, че всички сме верни на дадена кауза без значение каква. Първо помислете за подсигуряване на безопасността на комуникациите си. Какво ще се разберете да ползвате за свръзка. GSM мрежите се подслушват, при това съвсем просто с леднодостъпни средства. Може да си подсигурите тази комуникация от тук. Все пак не съм убеден, че тази програма действа за американското или еврейското разузнаване smil4334a79125a1c.gif понеже ако работеше нямаше да я гледаме на пазара. Но да приемем, че поне ще ви пази от НСБОП, ДАНС и други турски осведомителни агенции smil3dbd4e5e7563a.gif
Гледам Пламен Пасков и още някои потребители, вече даже са си показали адресите, телефоните, Skype и ICQ адресите. Моля ви се. Нима не сте чели информацията, че НСБОП преди около година си издейства правата да следи за комуникациите на интернет потребителите през програми, като Skype, ICQ и други. Вие сами ги улеснявате в търсенето на координатите ви, буквално на тепсия им ги предоставяте. Дори да изключим това, този сайт и този форум се следят от различни служби денонощно. В очакване на наши действия. При една такава сбирка разгласена тук, ще ви гостува поне един агент. Влизайки сред нас/вас какво мислите, че ще постигне тази група. И още нещо. Това че ви говоря възторжено в подкрепа на идеите, които споделяте не ви гарантира, че примерно аз не съм агент на МОСАД нали? Защото един такъв агент освен многото работи получава добри познания по психология, лингвистика, НЛП и Тангра знае още какви работи. Бъдете малко по-предпазливи и поне си уреждайте такива срещи на ЛС. Мен лично на такива срещи няма да ме видите, защото просто вяра нямам никому, дори на себе си.

Страх... Колко много страх...!!! Разберете, че страха е вашия най-голям затвор...!!!! Страха е единственото нещо от което трябва да се страхуваме! Може да го е казал Рузвелт, но е вярно...!!! От кого и защо да се крием...!!! В тази "държава" според "конституцията" и има "свобода на словото"....!!! Точно тук е "ключа за палатката"...!!! Всеки има свободата да говори, ДОКАТО САМО ГОВОРИ, тоест т. нар. свобода на словото ни превръща в "безопасни игли"...!!! На този етап (тук във форума) ние сме си точно такива според тези от които се страхувате...!!! Но дали е така в действителност...?!!! Все пак тук се обменят идеи и мисли, които се четат от много хора! Този обмен поражда други идеи и мисли, които се явяват продължение на основната идея...!!! Никой неможе да ви забрани да мислите или да ви преследва открито за това, защото имаме гарантирана "свобода на словото"...!!! Те немогат да прекрачат границата, защото ще прецакат собствената си матрица...!!! Докато се възползваме от слабостите и, ние сме в безопастност...!!! Възпозвайки се от слабостите на матрицата им, ние я променяме малко по-малко...!!! В един момент ще настъпи критичната точка, в която тези от които се страхувате ще трябва да разрушат собствения си модел, защото той вече няма да работи за тях...!!! Ние сме необратим вирус в системата им... Вирус, който се саморазмножава и въпреки безкрайните си мутации неговото ядро остава ИСТИНАТА...!!! Това е най-големият им кошмар...!! Събуждането на човешкото у хората...!!! Събуждането на АЗ-ъ...!!! Единственото нещо което могат да направят за да забавят този необратим процес, на който ние се явяваме катализатори е НАСАЖДАНЕТО НА СТРАХ...!!! СТРАХ, ЧЕ ИСТИНАТА УБИВА...!!! Всяка година има няколко знакови убийства, чиято цел не е разпределяне на територии, уреждането на сметки или прикриването на неудобни факти...!!! Истинската цел е НАСАЖДАНЕТО НА СТРАХ У ВСЕКИ БУДЕН БЪЛГАРИН...!!! Защото страха кара хората да се затварят, да се капсулират- благодарение на истинкта си за самосъхранение...!!! НИЕ САМИ ИЗДИГАМЕ ЗАТВОРНИЧЕСКИТЕ СТЕНИ ОКОЛО СЕБЕ СИ, защото се потдаваме на животинските си инстинкти...!! На това залагат създателите на МАТРИЦАТА...!!! Това искат те: ПОЛУХОРА-ПОЛУЖИВОТНИ, движени единствено от инстинкти...!!! Как да се противодейства на това..?!! КАТО БЪДЕМ ЧОВЕЦИ...!! ЧОВЕКЪТ ВЯРВА... ЧОВЕКЪТ ОБИЧА... ЧОВЕКА Е ГОТОВ НА САМОЖЕРТВА...... Могат да убият 5 или 50....!! Могат да запалят домовете на 1 или 10.... Но немогат да се справят със ВСИЧКИ... Няма хранителна верига съставена само от хищници или мършояди и те го знаят много добре...!!! Ние сме им необходими...!!! Единственото нещо което трябва да се случи е жертвите да се превърнат в ловци, а времето за това наближава..!! Не забравяйте историята си..!! Сигурен съм, че Левски и Ботев са знаели, че са обречени...!! Сигурен съм обаче, че са знаели и нещо друго, а именно, че тяхната саможертва ще се яви естествен катализатор на процеси, които ще доведат до падането на режима и статуквото срещу което са се борили... ТЕ НЕ СА СЕ СТРАХУВАЛИ, ЗАТОВА СА БИЛИ СВОБОДНИ...!!! Не ми пука дали ще научат адреса ми...!! Не ми пука дали ме подслушват...!!! ТЕ НЕМОГАТ ДА МИ НАПРАВЯТ НИЩО ЗАЩОТО АЗ НЕ СЕ СТРАХУВАМ ОТ ТЯХ...!!! И ДА МЕ ПРАМАХНАТ СЛЕД МЕН ЩЕ ДОЙДАТ ДРУГИ..!!! Левски го е формулирал гениално: - АКО СПЕЧЕЛЯ, ПЕЧЕЛИ ЦЯЛ НАРОД! АКО ЗАГУБЯ, ГУБЯ САМО СЕБЕ СИ.....!!!! Това е разковничето...!! ВСЕКИ ЕДИН ОТ НАС ИМА ПОТЕНЦИАЛА ДА ПРОМЕНИ ТАЗИ РЕАЛНОСТ, СТИГА ДА ПОВЯРВА...!!! А сега помислете от чисто статистическа гледна точка и преценете на чия страна са шансовете в крайна смета....?!!!!!! СВОБОДА ИЛИ СМЪРТ...

Ден Грее

Великолепно,Парадокс!
Само ще добавя моето верую:
НЯМА ВЛАСТ НАД ТАЯ ГЛАВА ЩО Е РЕШИЛА ДА СЕ ОТДЕЛИ ОТ РАМЕНЕТЕ!
ХРИСТО БОТЕВ
PM
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 21.6.2008, 15:10
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE (Bogatir @ Jun 21 2008, 12:35 PM)
Гледам Пламен Пасков и още някои потребители, вече даже са си показали адресите, телефоните, Skype и ICQ адресите. Моля ви се. Нима не сте чели информацията, че НСБОП преди около година си издейства правата да следи за комуникациите на интернет потребителите през програми, като Skype, ICQ и други. Вие сами ги улеснявате в търсенето на координатите ви, буквално на тепсия им ги предоставяте. Дори да изключим това, този сайт и този форум се следят от различни служби денонощно. В очакване на наши действия. При една такава сбирка разгласена тук, ще ви гостува поне един агент. Влизайки сред нас/вас какво мислите, че ще постигне тази група. И още нещо. Това че ви говоря възторжено в подкрепа на идеите, които споделяте не ви гарантира, че примерно аз не съм агент на МОСАД нали? Защото един такъв агент освен многото работи получава добри познания по психология, лингвистика, НЛП и Тангра знае още какви работи. Бъдете малко по-предпазливи и поне си уреждайте такива срещи на ЛС. Мен лично на такива срещи няма да ме видите, защото просто вяра нямам никому, дори на себе си.

Bogatir, аз съм писал вече много пъти:
сутрин, като се бръснеш, и се гледаш в огледалото, не трябва да ти е противно от човека, който виждаш, трябва поне малко да се уважаваш.
Аз съм си дълбоко грешен човек, но не смятам, че към останалите си грехове трябва да живея с живота и концепцията на параноика, мижитурката, мишката и страхливеца.
Не е важно колко дълго ще живееш. Важно е как ще живееш и как и дали ще те запомнят хората, народът ти.
Аз не съм беззащитен.
И наистина, ама наистина не ми пука кой щял да ми научи контактите, които до един са истински.
Не защото се имам за недосегаем или безсмъртен. Конър Маклауд е един, и други Шотландски бойци едва ли ще има в реалния живот...с малки изключения, за които знам...
А защото свято вярвам, че роденият да умре обесен няма да се удави.
И аз трябва да правя, каквото смятам за необходимо и правилно, а да става каквото ще става. Аз хвърлям своя кармичен бумеранг с делата си, и ако съм постъпил правилно, той ще удари по тиквата гадовете на народа ми, а ако имам късмет, и може да им я откъсне. Ако не съм го направил достатъчно добре, значи, ще се върне, когато е писано, е ще ме тресне мене по челото.
Но не може да не хвърлиш бумеранга, ако носиш топки в гащите си...
Иначе - вече писах - редиците на гей-парадите се увеличават, и за когото топките са вродено недоразумение, а не същностна характеристика, да ходи и там да се записва.
-----------
Прочее, ако четете внимателно, ще видите, че технически детайли умишленно не давам и в публичното пространство пиша само толкова, колкото преценя, че е за публикуване.
Всичко останало: само на личен контакт, и то след като поизядем няколко грама сол, по възможност...


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Владимир
Публикувано на: 21.6.2008, 18:07
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 63
Участник # 1 066
Дата на регистрация: 31-July 07



И аз не съм сам. Имам шестима верни зад гърба си. Когато го няма страхът, вършиш неща, които ти се струват като чудеса, докато си уплашен, а всъщност са съвсем нормални!
PM
Top
Публикувано на: 21.6.2008, 18:11
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Vlado_vl @ Jun 21 2008, 06:07 PM)
И аз не съм сам. Имам шестима верни зад гърба си. Когато го няма страхът, вършиш неща, които ти се струват като чудеса, докато си уплашен, а всъщност са съвсем нормални!

Великолепната седморка,а? smil4334abded4493.gif
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 21.6.2008, 20:06
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Бях започнал да пиша друг отговор към PARADOX, но след като видях мненията и на останалите виждам, че няма смисъл. Имате си някакви виждания за нещата, дето не ги разбирам и аз си имам виждания за нещата дето вие няма да ги разбирате. Просто чели сме различни книги и сме стигнали до различни заключения по толкова много въпроси, че само ако опитам да изгладим и уточним и половината от тях ще загубя ваше и мое ценно време. Ето затова съм си индивидуалист и такива като мен не можете да ги вкарате в груповото мислене. В този сайт има наистина ценни за мен теми и ще се опитам занапред да се обаждам само там.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020